Zobacz informacje na temat najbliższego wyjazdu:

Wakacje Artystyczne 2016

Kadra dydaktyczna i opiekuńcza

Beata Kurda

Beata Kurda

Organizator kolonii. Pedagog, wokalistka, aktorka. Laureatka wielu konkursów wokalnych i tanecznych w kraju i za granicą. Występowała m. in. u boku Kayah i K. Kolbergera w musicalu „Bajlandia”. Śpiewała w wielu prestiżowych koncertach m.in. w Berlinie i w Bellaria Igea Marina (Włochy). Śpiewa także w OPOLE GOSPEL CHOIR, z którym wielokrotnie wspomagała wokalnie m.in. gwiazdy Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu oraz Festiwalu TOP Trendy w  Sopocie. Wraz z zespołem SOUL CITY brała udział w II edycji programu „X-Factor”.

Na co dzień pracuje w przedszkolu jako nauczycielka, prowadzi zajęcia teatralne w Kole Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Ząbkach oraz warsztaty wokalne w Miejskim Ośrodku Kultury w Ząbkach. Pracuje również z młodzieżą i dziećmi w całym kraju, prowadząc warsztaty dykcyjne, teatralne i wokalno–aktorskie.

Iwona Krawczak

Iwona Krawczak

Kierownik kolonii. Wieloletni pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury w Ząbkach. Ratownik WOPR, miłośniczka sportów wodnych. Zaprawiona w życiu kolonijnym i obozowym. W pracy z dziećmi cierpliwa, opiekuńcza i troskliwa, łatwo nawiązuje z nimi kontakt. Bardzo otwarta na drugiego człowieka, jego potrzeby i możliwości. Nigdy się nie nudzi, bardzo lubi różnorodność, chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami.

Zawsze najważniejsza dla Niej na koloniach jest rodzinna atmosfera, gdzie tolerancja i zrozumienie idą w parze z bezpieczeństwem.

Mateusz Krautwurst

Mateusz Krautwurst

Wokalista, kompozytor, pianista, autor tekstów i producent muzyczny. Absolwent kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim.  Zdobywca wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. Uczestnik wielu programów telewizyjnych, między innymi „Fabryka gwiazd” oraz „Szansa na Sukces”. Finalista pierwszej edycji programu „The Voice of Poland” (2011).

W 2006 roku odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii jako wokalista najpopularniejszego w Europie chóru gospel The London Community Gospel Choir – pierwszy Polak w historii i jeden z nielicznych białych wokalistów tego chóru.

Zobacz także: Mateusz Krautwurst Production

Paulina Jurkowska

Paulina Jurkowska

Tancerka Teatu Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Gdańsku im. Wojciecha Wiesiołlowskiego w Gdańsku. Zdobywczyni wyróżnienia w Konkursie Tańca "Złote Pointy 2010" w Szczecinie. Pięciokrotna zdobywczni stypendiów artystycznych na konkursach tańca.

Brała udział w wielu przedstawieniach baletowych w Operze Baltyckiej (Don Kichot, Giselle, Chopiniana) oraz w Teatrze Wielkim (Bajadera, Kopciuszek, Romeo i Julia). Występowałą również w Teatrze Muzycznym w Gdyni, Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Teatrze Miniatura w Gdańsku.

Bartosz Mazur

Bartosz Mazur

Absolwent krakowskiej PWST. Aktor. Pracuje dla Studia Teatralnego KOŁO i Laboratorium Dramatu w Warszawie. Wcześniej kilka lat związany z lubelskim teatrem im. Juliusza Osterwy. Współpracuje jako Latający Animator Kultury z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych "ę".

Prowadzi zajęcia teatralne z młodzieżą licealną i dziećmi. Pomaga nauczycielom w pracy nad głosem. Lubi góry, podróże, brzmienie wiolonczeli i eksperymenty kulinarne.

Anna Bronowicka

Anna Bronowicka

Nauczyciel z dwudziestoletnim stażem pedagogicznym. Od 17 lat prowadzi dziecięcy zespół teatralny BAMBO, oraz zespół wokalny URWISY, działające przy Szkole Podstawowej nr 10 w Rumi. Opiekuje się także młodzieżowym zespołem wokalnym ETTA z Gimnazjum Salezjańskiego w Rumi. W gimnazjum tym prowadzi również zajęcia teatralne.

Dzieci i młodzież, którymi opiekuje się Pani Anna, z powodzeniem występują na scenach trójmiejskich teatrów. Występują też na konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich - teatralnych i wokalnych.

Wioletta Mróz

Wioletta Mróz

Kobieta z dużego miasta, tęskniącą za wsią. Pisze blogi, bajki, opowiadania. Jest kropką w Inartis, astrowniczką za kierownicą. Opowiadała w „Poczytaj mi mamo” i pisywała dla Interia360.

Ma trzy pasje: podróże, dzieci i pisanie. Wolny czas zapełnia długimi wycieczkami rowerowymi, wędrówkami pieszymi i szaleństwem na rolkach. W ludziach najbardziej kocha pasje, w życiu – nowe doświadczenia.  Prowadziłą galerę sztuki i rękodziełą „Inartis” . Posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego i w tej roli jedzie z nami po raz kolejny.

Kamila Dauksz

Kamila Dauksz

Pozytywnie i muzycznie zakręcona. Uwielbia muzykę i wszystko co z nią związane. Na co dzień studentka Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Uniwersytetu Opolskiego.  Laureatka wielu festiwali, od 2010 związana z OPOLE GOSPEL CHOIR. Nie tylko śpiewa, ale także gra na wiolonczeli i tworzy swoją autorską muzykę. W wolnych chwilach robi biżuterię z filcu.

Jako wychowawca kolonijny pierwsze kroki stawiała ponad 3 lata temu. Na koloniach prowadziła również zajęcia wokalne z dziećmi i młodzieżą.

Aniela Wiedemann

Aniela Wiedemann

Studentka III roku Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego. Była opiekunką na „Wakacjach Artystycznych” 201320122011, a wcześniej uczestniczką w latach 2010 i 2009. Jest więc z nami od samego początku!

Amatorsko zajmuje się aktorstwem i kręceniem filmów krótkometrażowych. Wraz z ekipą ma na swoim koncie kilka nagród, m.in.: I miejsce na festiwalu Klaps 2012 w Bydgoszczy, oraz zakwalifikowanie się do finału prestiżowego „Solanin Film Festiwal 2012”.

Wojciech Potaczek

Wojciech Potaczek

Posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego, kierownika wycieczek szkolnych oraz kierownika wypoczynku (kolonii). Jest miłośnikiem turystyki górskiej i rowerowej. Swoje turystyczne pasje realizuje najczęściej wędrując z przyjaciółmi po Tatrach, a także jeżdżąc rowerem po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Polsce południowej.

Jeździ konno i uwielbia przebywać wśród koni!

Na codzień zajmuje się administracją serwerów i programowaniem stron internetowych. Pasjonat Linuxa i Androida. :-)

© 2009-2014 Sudio Edukacji Pozaszkolnej i Artystycznej "ART Drama"

kolonia artystyczna - kolonia teatralna - kolonia wokalna - kolonia taneczna - warsztaty artystyczne - warsztaty teatralne - warsztaty wokalne - warsztaty taneczne